ליווי וייצוג במשפט פלילי

Home / ליווי וייצוג במשפט פלילי

חקירה פלילית עשויה להפוך לחלק מהחיים שלנו בכל רגע ובכל שלב – יתכנו מקרים של התנהלויות פליליות בעבודה, מקרה שבו היו מעורבים בני משפחה שגרר גם אתכם, וגם מקרים שונים בחיים שדחפו לביצוע פעולות לא חיוביות ולא רצויות. עם זאת, כפי שהמשפט קבע עוד בתקופות העתיקות ביותר, כל אחד זכאי להגנה וייצוג משפטי הולם. כך שגם במידה ואתם חשים אשמים או יודעים שיש סיבה מוצדקת לכך שאתם עוברים חקירה פלילית, אין זה מבטל את הצורך של ליווי וייצוג במשפט פלילי.

מדוע חשוב להשיג ייצוג משפטי?

עורך דין בתחום פלילים הינו הגורם החשוב ביותר בזמן החקירה הפלילית המתנהלת כנגדכם, ויש לכך אינספור סיבות מוצדקות: ראשית, רק אדם המייצג אתכם ידאג לכך שכל הזכויות שלכם ימולאו, החל מהמעצר הראשוני על ידי המשטרה, דרך החקירות שנעשו ודבר הגשת כתב האישום לכשעצמו. גם במהלך התהליך המשפטי עצמו, עורך דין מיומן עשוי להפריך האשמות שונות וכן להציג את הנסיבות מנקודת המבט שלכם, מה שעשוי להטות את כף המאזניים לטובתכם במקרים רבים. במידה ואין לכם אפשרות להביא עורך דין מטעמכם, המדינה מעניקה לכם שירות עורך דין בחינם, אך ידוע שעורך דין פלילי בראשון לציון מקצועי בתשלום עשוי לעזור לכם הרבה יותר.

התוצאות האפשריות של ההליך המשפטי

לעורך דין מקצועי המבצע ליווי וייצוג במשפט פלילי עבורכם יש השפע ישירה על התוצאה – פסק הדין נקבע על פי קריטריונים שונים, החל מתיקים דומים שהתנהלו בעבר, דרך נסיבות מקלות או להיפך, מכבידות. על פי רמת החרטה של המואשם, הגורמים התלויים בו מחוץ לכתלי בית המשפט (משפחה, ילדים קטנים וכו'). מה שבתוך הוא שעורך דין מקצועי ברמה של שרון קדוש יעשה את כל הדרוש על מנת לאסוף את כל הרעיות לטובתכם ואת כל הנסיבות שעשויות להיזקף לזכותכם ויציג אותם בצורה הנאמנה ביותר, תוך מתן מענה מספק למחיקת רישום פלילי, ברור ומנומק לכל הטענות שכנגדכם. במקרים שונים ניתן להשיג זיכוי מלא מהאשמות, עונש קל יותר בהתאם לנסיבות ועוד. קשה לנבא מראש את תוצאות המשפט, אך עורך דין מנוסה עשוי לתת הערכה על בסיס ניסיונו הקודם ותקדימים שהיו בתחום הפלילי הספציפי בו מדובר.

צרו איתי קשר עכשיו