עורך דין צבאי מקצועי מומחה

Home / בלוג / עורך דין צבאי מקצועי מומחה

תפקידו של עורך דין צבאי הוא להגן על החייל ולייצג אותו בפני בית המשפט הצבאי, בעבור עבירות כמו עריקות, השתמטות מצבא, סחר בסמים, זיופי גימלים, הטרדות מיניות, תקיפות, אונס, גניבת ציוד מחיילים אחרים, מחיקת רישום פלילי לאחר הרשעה וכדומה. חשוב לציין כי החוקים בבית משפט צבאי אינם זהים לאלה של בית המשפט האזרחי, ולכן כדי לייצג את החייל בבית המשפט הצבאי, על עורך הדין לקבל הכשרה מיוחדת ולהכיר את כל החוקים וההבדלים שבין בית משפט צבאי לבית משפט אזרחי.

עורך דין צבאי מקצועי

טעויות קורות גם בצבא ולעתים חייל מואשם ללא הצדקה. כדי להוכיח את חפותו פונה החייל לעורך דין שיש לו הכשרה בתחום הצבאי, כדי שיוכל להסיר נגדו את כתב האישום. עורך דין פלילי מתמחה לא רק בדיני בית המשפט האזרחי אלא בעל רישיון לייצג חיילים בבית משפט צבאי. משרדו של עו"ד פעול בכל שעות היממה כדי לזכות חיילים מאשם, והוא כולל מספר מאפיינים בולטים:

  • המשרד מייצג חיילים ללא עבר פלילי קודם.
  • עו"ד דוגל בשקיפות מלאה כלפי החייל הנאשם, ולכן הוא מציג לפניו את תמונת המצב המקיפה של המקרה שלו.
  • המשרד עוסק במשך שנים בייצוג חיילים ואנשי צבא.
  • המשרד פועל במשך כל שעות היממה על מנת לתת את המענה המהיר והאיכותי ביותר לחיילים שנקלעו לתסבוכת.
  • משרד עורכי הדין עוסק גם בתיקים בעלי סיווג בטחוני גבוה
  • עו"ד מייצג אנשי חוק נוספים שאינם אנשי צבא: שוטרים, אנשי שב"כ ועורכי דין.

עו"ד– לצאת מהכלא הצבאי

מעצר בכלא צבאי על עבירה פלילית הוא דבר בלתי נעים הפוגע בשגרת חייו של החייל ואף בהמשך הקריירה הצבאית שלו. אז אם אתה חייל והואשמת בעבירה פלילית כמו סחר בסמים או הטרדה מינית שלא בצדק, עו"ד פלילי בחיפה והקריות ישמח לסייע לך להסיר את כתב האישום. היות שעו"ד בקיא בכל רזי המערכת המשפטית הצבאית, הוא ילמד ביחד אתך את המקרה שלך, יאסוף את כל המידע הרלוונטי וייצג אותך בסופו של דבר בבית הדין הצבאי. שכן, לעו"ד יש אישור מיוחד לשמש סניגור בבתי המשפט הצבאיים ולייצג חיילים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צרו איתי קשר עכשיו